istanbul seo undefiend undefiend undefiend

Beşiktaş genel kurulunda kavga çıktı! Berk Tunca’nın olay sözleri sonrası emniyet güçleri devreye girdi

İletişim


Beşiktaş Kulübünün 2021 yılı olağan idari ve mali genel kurul toplantısında kongre üyeleri arasında gerginlik yaşandı.

BJK Akatlar Kültür ve Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen kongrede kürsüde açıklamalarda bulunan üye Berk Tunca’nın konuşması sırasında, başka bir kongre üyesi Özer Özçetin’in tepki göstermesi üzerine bazı siyah-beyazlı üyeler arasında arbede oldu.

Berk Tunca’ya destek veren üyelerin Özçetin’e karşılık vermesi üzerine başlayan olayların ardından taraflar birbirlerinin üzerine yürüdü. Tunca’nın kürsüden inmesinin ardından gerginlik daha da büyürken, iki grup arasında kısa süreli kavga yaşandı. Polislerin ve güvenlik görevlilerin araya girmesiyle olaylar yatıştırılırken, kongreye 10 dakika ara verildi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Tunca’ya ifadelerinden dolayı sert tepki göstererek yönetim kuruluna ayrılan bölümden sinirli bir şekilde ayrıldı. Çebi ve kendisine destek veren yönetim kurulu üyeleri, kürsünün arkasında kendileri için ayrılan yere geçti. Bu arada bir kulüp çalışanının da Tunca’nın üzerine yürüdüğü görüldü.

BERK TUNCA: NEDİR BU NİHAT ÖZDEMİR SEVDASI!

İşte Berk Tunca’nın tartışma yaratan sözleri: 

Oyuncularımız sahada itiraz edemiyor  artık. Anlamadık, nedir bu Nihat Özdemir, Servet Yardımcı sevdası? Beşiktaş’ın menfaatlerinden daha mı üstün bu kişiler? Bir basın toplantısı yapıp ‘Yeter artık!’ diyemedik.

TFF ile mücadele, rakiplerin lobileri ile mücadele camia birliği ile olur. Hakemlerin içindeki çeteyle mücadeleyi sizin yol göstermeniz ile yapabilirdik. Siz bu isimleri açıklayamadınız. Bu hakemleri insan içine çıkamayacak hale getirmeliydik.

Hakemlere düdük astırdınız, onu da başaramadık. Geri döndüler. Döndükleri gün o kurumlara istifa ettiremedik, siz de istifa etmediniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.