Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Bartın yeni Valisi Nurtaç Arslan kimdir? Valisi Birol Ekici kaç yaşında, nereli?

İletişimBartın yeni Valisi Nurtaç Arslan oldu. Bu haber sonrasında Nurtaç Arslan internette araştırılmaya başladı. Resmi Gazete’ de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla bazı valiler değişti. Bartın şehrinde de vali değişikliği oldu. Bartın yeni Valisi Nurtaç Arslan olarak ilan edildi. Peki Bartın yeni Valisi Nurtaç Arslan kimdir? Valisi Birol Ekici kaç yaşında, nereli?

NURTAÇ ARSLAN KİMDİR?

Nurtaç Arslan, 1976 senesinde Amasya’da doğdu. Nurtaç Arslan; ilk, orta ve lise öğrenimini Amasya Taşova ilçesinde okudu. 1998 senesinde Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü bitirdi.

Nurtaç Arslan, 6 Ocak 1999 tarihinde Aydın Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine başladı. Arslan, Aydın Karpuzlu ve Kırıkkale Delice ilçelerinde Kaymakam Vekili; Nevşehir Acıgöl Kaymakamı, Bayburt Aydıntepe Kaymakamı, Sivas Vali Yardımcısı, Çankırı Kurşunlu Kaymakamı ve İçişleri Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı’nda Daire Başkanı olarak çalıştı. 20 Ağustos 2017 tarihinde Müşterek Kararname ile İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdür Yardımcılığı’na atandı.

Nurtaç Arslan, İngiltere Exeter Üniversitesi Kamu Yönetimi ve Kamu Politikası Anabilim Dalı yüksek lisansını 2001 senesinde; Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Yönetimi Anabilim Dalı yüksek lisansını 2014 senesinde bitirdi. Arslan’ ın Hacettepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Anabilim Dalı Kamu Yönetimi Bölümü’ nde doktora çalışması devam etmektedir.

Nurtaç Arslan, Bartın Valisi olarak görevlendirildi. Nurtaç Arslan, iyi derecede İngilizce bilmekte olup, evli ve 3 çocuk annesidir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.