izmir izmir evden eve undefiend istanbul seo undefiend undefiend undefiend

Banyo Bataryası Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

İletişim


 
Evlerin en önemli bölümleri arasında yer alan banyoları dekore ederken, ufak tefek ayrıntıları göz önünde bulundurmanız avantaj elde edebilmenizi sağlar. Banyo bataryaları bu noktada dikkatli bir şekilde seçilmelidir. Bataryanızı değiştirmek istiyorsanız bazı ufak tefek noktaları değerlendirmeniz seçim sırasında işinizi kolaylaştırabilir.
 
Tesisatınızın yapısına göre bataryaları çift veya tek su girişli almanız gerekiyor olabilir. Bataryaların tek su girişli olması, ürünün doğrudan tesisattan gelen belirli sıcaklıktaki suyu akıtması anlamını taşır. Çift su girişli olan bataryalar sıcak ve soğuk su girişleri için iki ayrı bağlantıya sahiptir. İki ayrı sıcaklıktaki suyu isteğinize göre karıştırarak elde edebilmeniz mümkündür.
 
Fotoselli yani sensörlü olarak adlandırılan bataryalar hijyenik ürünlerdir. Aynı zamanda su tasarrufu elde edilebilmesini sağlar. Banyo bataryalarını yoğun bir şekilde kullandığınızı düşünürseniz bu noktada tasarruf elde etmek adına sensörlü bataryaları değerlendirebilirsiniz. Bas-aç batarya şeklinde nitelendirilebilen bu modeller üstlerine basıldığı zaman açılır ve belirli bir zaman aralığında akar. Daha sonra farklı bir müdahaleye gerek kalmadan kendi kendilerine kapanırlar.
 
Banyo Bataryası Seçiminin Püf Noktaları
 
Banyonuza renk kazandırabilmek ve dekorasyon stilinizi canlandırabilmek istiyorsanız bataryaların tasarım özelliklerine dikkat etmelisiniz. Bu noktada ürün tasarımındaki renk tercihlerini inceleyebilirsiniz. Banyo bataryalarında genellikle beyaz tercih edilse de sizler alternatif bir duruş elde edebilmek adına farklı renk seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Burada en önemli olan ayrıntı, banyonuzda elde etmek istediğiniz dekorasyon tarzıdır. Dekorasyon stilinize göre hareket etmeniz yeterli olacaktır.
 
Bataryalara takılabilen ve suya hava karıştıran tesisat aletleri sayesinde daha işlevsel bir kullanım imkânı elde edebilmeniz sağlanabilir. Ancak bu tür perlatör şeklinde adlandırılan ürünlere ihtiyacınız olup olmadığını anlayabilmeniz için kullanım alanının özelliklerine ve kullanım türünüze dikkat etmelisiniz. Her biri en özel şekilde dizayn edilen banyo bataryaları ile dekorasyon tarzınıza katkı sağlayabilirsiniz.
 
Dilerseniz VitrA güvencesi ile sahip olabileceğiniz banyo bataryası modellerine göz atabilirsiniz. Böylelikle ihtiyaçlarınızı karşılarken aynı zamanda banyonuza estetik bir görünüm kazandırabilecek ürünleri değerlendirebilirsiniz. VitrA’da sizleri bekleyen özel seçenekleri, farklı dekoratif stiller içerisinde kullanabilirsiniz.
 
 

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.