Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Bakan Bilgin’den, 3600 ek gösterge mesajı

İletişim


Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, 3600 ek gösterge düzenlemesiyle önemli bir açıklamada bulundu.

Bilgin, daha önce yaptığı açıklamada, düzenlemenin 2022’nin ilk 6 ayında Meclis’e intikal ettirileceğini belirterek, “Meclis’teki süre birlikte değerlendirildiği zaman yılın sonuna kalmadan biteceğini düşünüyorum.” demişti.

3600 EK GÖSTERGE GELECEK HAFTA MÜZAKERE EDİLECEK

Eğitim-Bir-Sen’in kuruluşunun 30’uncu yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen Vefa Buluşması’nda konuşan Bilgin, “Önümüzdeki haftanın günlerinde Memur-Sen o masada olacak. Orada (3600 ek göstergeyi) müzakere edeceğiz.” ifadesini kullandı.

“EN ADİL BİR ŞEKİLDE…”

Bakan Bilgin, “3600’ü de en adil bir şekilde, çalışanların hukukunu, hakkını ve emeklileri gözeten bir şekilde düzenleyeceğiz.” ifadesini kullandı.

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.