Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Ayasofya Camii’nde 251 şehit için hatim indirildi

İletişim


Hain terör örgütü FETÖ’nün darbe girişimi 6 yıl önce kaharaman Türk vatandaşlşarı tarafından bertaraf edildi. Kanlı gecede 251 kahraman şehit edildi.

251 ŞEHİT İÇİN HATİM İNDİRİLDİ

Ayasofya Camii’nde 15 Temmuz 2016’da şehit olanlar için İstanbul Valiliği, Ensar Vakfı ve 15 Temmuz Derneği tarafından program düzenlendi. Programda 251 şehit için Kur’an-ı Kerim okutuldu. Hatim indirildi.

KİMLER KATILDI?

Programa İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul 1.Ordu Komutanı Korgeneral Kemal Yeni, Ensar Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Dr. Şener Ağaç ve 15 Temmuz Derneği Başkanı İsmail Hakkı Tunç ve şehit yakınları katıldı.

”CUMA GÜNÜNE GELMESİ AYRI BİR GÜZELLİK OLDU”

Programa katılan Ali Özden  “251 şehidimiz, gazilerimiz ve ayrıyeten 86 milyon gazimiz vatanımız için çarpıştı. 15 Temmuz’un cuma gününe gelmesi ayrı bir güzellik oldu. Çok şükür Ayasofya Camii açıldı bugün buradayız. Buna sebep olanlardan Allah razı olsun” dedi. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.