Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Avrupa’nın göbeğinde skandal PKK yürüyüşü! Belediye başkanı da katıldı

İletişim


Avrupa, terör örgütlerine ev sahipliği yapmayı sürdürüyor. İngiltere’nin ardından İtalya’da da terör örgütü PKK yandaşlarına sahip çıktı. Belediye başkanının katıldığı skandal teröristbaşı Abdullah Öcalan posterleri ve örgüt paçavralarıyla yürüyüş yaptı. İtalya’nın en büyük şehirlerinden birisi olan Palermo’nun Belediye Başkanı Leoluca Orlando “Türk işgaline karşı ve barış hakkını savunmak için bu gösteriye katılıyorum. Türkiye’ye karşı Rojava’nın yanındayız” diyerek skandal açıklamalarda bulundu.

TSK’nın Suriye’de PKK unsurlarına karşı yeni bir operasyon hazırlığı PKK yandaşlarını ve destekçilerini korkuttu. Terör örgütü yandaşlarının Yunanistan ve İngiltere’den sonra İtalya’da da sokaklara döküldü. İtalya’nın başkenti Roma’da ellerinde terör örgütünü temsil eden paçavra ve bebek katili terörist başı Abdullah Öcalan’ın posterlerini taşıyarak gösteri düzenledi. Palermo Belediye Başkanı Leoluca Orlando da “Türkiye’ye karşı yanınızdayız” diyerek PKK yandaşlarına sahip çıktı.

PKK İYİCE KÖŞEYE SIKIŞTI! YANDAŞ VE DESTEKLERİ SOKAĞA DÖKÜLDÜ

PKK’nın iyice köşeye sıkışmasıyla örgüt sempatizanları Avrupa’da bir bir sokağa dökülmeye devam ediyor. İtalya’nın başkenti Roma’da PKK’nın sözde gençlik hareketleri tarafından organize edilen yürüyüşte, terör örgütüyle bağlantılı sözde dernek ve grupları simgeleyen bez parçaları taşındı, örgüt elebaşı bebek katili Abdullah Öcalan’ın posterleri taşındı.

ADETA ÖRGÜT SAVUNUCULUĞUNA SOYUNDU

Yürüyüşe katılan İtalya’nın en büyük şehirlerinden birisi olan Palermo’nun Belediye Başkanı Leoluca Orlando adeta örgüt savunuculuğuna soyundu. Leoluca Orlando yaptığı açıklamada, “Türk işgaline karşı ve barış hakkını savunmak için bu gösteriye katılıyorum. Türkiye’ye karşı Rojava’nın yanındayız” ifadelerini kullandı. Avrupa’nın göbeğinde yapılan bu terör gösterisine İtalya’nın ev sahipliği yapması adeta Türkiye’ye karşı terör örgütlerinin nasıl desteklendiğini ortaya koyuyor.

Öte yandan örgüt sempatizanları, geçtiğimiz günlerde de İngiltere’nin başkenti Londra’da polis korteji eşliğinde yürüyüş yapmıştı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.