Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

ATA Kurumsal Danışmanlık nasıl bir firma

İletişim


Çalışma izni, oturma izni, vatandaşlık hakkı kazanmak gibi ülkemizdeki yabancıları ilgilendiren pek çok farklı konu hakkında bilgi sahibi olunması adına danışmanlık firmalarından yardım alınması oldukça önemli bir husustur. Bu noktada adım adım yapılacak her şeyi eksiksiz bilen ve yardımcı olan bir yol gösterici, zamandan ve maliyetten tasarruf etmenize yardımcı olur. Sadece kişisel meselelerde değil kurumsal firmalar için de Türkiye sınırları içerisinde şirket açmak gibi karışık meseleler alanında uzman danışmanlar tarafından komplike bir konu olmaktan çıkar.
Ülkemizde barınmak, çalışmak ya da iş yeri sahibi olmak isteyen pek çok yabancı uyruklu kişi yanlış yönlendirilerek mağdur edilmektedir. Ata Kurumsal Danışmanlık, bu noktada yıllardır piyasada var olan tecrübesi ve olumlu referansları ile birlikte birçok insanın mağduriyetinin önüne geçmektedir. Verdiği hizmetlerin tümünde alanında uzman olan çalışanları ile birlikte sorununuzu olabilecek en kısa sürede halletmektedir.

Çalışma ve Oturum İzni Alma Derdine Son…

Ülkemizde son yıllarda değişime uğrayan yabancıların çalışma ve oturum izni ile ilgili yasalar kişileri mağdur etmekten çok korumak üzerine geliştirilmektedir. İşyerinde yabancı uyruklu kişileri çalıştıran işletmelerin Çalışma Bakanlığı’na başvuru yapmadan yabancı çalıştırması ilgili işyerine ciddi bir ceza verilmesini gerektirirken yabancı uyruklu kişiyi de mağdur etmektedir. Ata Kurumsal Danışmanlık tüm çalışma ilkeleri ile birlikte hem çalışma izni hem de oturma izni konularında kişi ve kurumlara yardımcı olmaktadır.
Müşteriler danışmanlık hizmetine başvurduklarında istedikleri ilk şey gizliliktir. Ata Kurumsal, hem müşteri gizliliğine hem de müşteri memnuniyetine karşı aynı titizlik ile yaklaşmaktadır. Sadece süreç içinde değil, süreç sonrasında da çalışma ve oturum iznini uzatma başvuruları başarılı bir konjonktürde tamamlanmaktadır. 

Vatandaşlık Hakkı Kazanmak Doğru Rehbere İhtiyacınız Var…

Türk Vatandaşlığı Kanunu çerçevesinde verilen danışmanlık hizmetinde en önemli noktalardan biri güncel kalabilmektir. En ufak bir rakamsal yanlış bile vatandaşlık hakkı almak isteyen kişi ya da kişileri mağdur edebilir. Ata Kurumsal, yabancıların Türkiyede mülk satın alabilmeleri için ne yapmaları gerektiğinden satış sözleşmelerine, devir işlemlerinden mülk satın almada izlenecek prosedüre kadar her detayda müşterisinin sorunları ile ilgilenmektedir.
Özellikle istenilen evrakların çokluğu nedeni ile yapılan hatalar bazen tüm süreci en başından almaya neden olabilir. Sadece yabancılar için değil Türkiye Cumhuriyetinde yaşayan insanlar da vatandaşlık konusunda bilgi alabilirler. Örneğin, yabancı ülkelerden evlat edinme ya da yabancı ülke vatandaşı ile evlenme durumlarında çocuk ya da eşin nasıl vatandaşlık alabileceği konusunda bilgi sahibi olunması gerekmektedir. Ata Kurumsal’ın internet sitesi ziyaret edilerek vatandaşlık başvuruları için gerekli olan form ve dilekçe örnekleri detaylıca incelenebilir.

Turkuaz Kart ile Süresiz İkamet ve Çalışma Hakkı…

Turkuaz Kart Nedir?” ya da Turkuaz Kart Nasıl Alınır?” gibi sorulara cevap bulabilmek için mutlaka uzman kişilerden danışmanlık hizmeti almanız gerekmektedir. Hizmeti alan müşterisinin yerine başvuru yapan Ata Kurumsal, ekonomik olarak Turkuaz kart sahibi olmanıza yardımcı olmaktadır. Böylelikle sadece kart sahibi değil, kart sahibinin eşi ve çocukları da Turkuaz Kart ayrıcalıklarından faydalanabilir.

Genişleyen Türkiye Pazarında Yerinizi Alın…

Hem Orta Doğu hem de Avrupa pazarında ekonomik anlamda geniş bir hacme ulaşmaya çalışan Türkiye, yabancı yatırımcıların ilgi odağı haline gelmiştir. Türkiyede işyeri açmak için şirket sahibi olmak isteyenler, Türkiyede Şirket Kuruluşu” danışmanlık hizmetinden faydalanarak yapmaları gerekenleri eksiksiz bir şekilde öğrenebilir.
Yabancı ortaklı şirket kuruluşları, doğrudan yabancı kişilerin şirket açmaları ya da Türkiyede irtibat bürosu açmak gibi pek çok farklı işlem Ata Kurumsal tarafından doğru bir şekilde planlanır. Farklı şirket tipleri konusunda limited ya da anonim fark etmeksizin her türlü hizmet kaliteli ve hızlı bir geri dönüşle sağlanmaktadır.
Ata Kurumsal ile birlikte güvenilir ve kaliteli danışmanlık hizmeti anlayışı, kişi ya da kurum fark etmeksizin her daim güncel olarak sürdürülmeye devam etmektedir. 
 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.