istanbul seo undefiend undefiend undefiend

Aslı Bekiroğlu kimdir, evli mi? Aslı Bekiroğlu aslen nereli, kaç yaşında?

İletişim


Güzel oyuncu Aslı Bekiroğlu zaman zaman sosyal medyada gündem oluyor. Özel fotoğrafları internete sızdırıldıktan sonra zor günler geçiren ünlü oyuncu yeniden projelerde gözükmeye başladı. Oyuncunun hayaranları Aslı Bekiroğlu kimdir, evli mi? Aslı Bekiroğlu aslen nereli, kaç yaşında? sorularına yanıt arıyor. Pek çok yapımda rol alan oyuncunun hayadtına dair merak edilenler haberde…

ASLI BEKİROĞLU KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

Aslı Bekiroğlu 16 Kasım 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun olan Bekiroğlu, 2006-2011 seneleri arasında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Arp Bölümünde arp ve solfej eğitimi almıştır.İlk oyunculuk deneyimini 2015 senesinde yayımlanan Adı Mutluluk dizisi ile yaşayan Aslı Bekiroğlu, İkimizin Yerine, Gülümse Yeter, Yol Arkadaşım, Jet Sosyete gibi yapımlarda yer almıştır. Aynı zamanda müzikle de ilgilenen Bekiroğlu’nun Youtube’da renkli ses tonuyla seslendirdiği şarkılar beğeniliyor.

ASLI BEKİROĞLU İFŞA OLAN FOTOĞRAFLARI

Can Koçak ile ilişki yaşayan Aslı Bekiroğlu’nun sevgilisiyle özel görüntülerin sosyal medyaya sızması uzun süre gündemde yer aldı. Bekiroğlu fotoğrafları paylaşan kişi hakkında şikayetçi oldu.

ASLI BEKİROĞLU DİZİ VE FİLMLERİ 

2013: Beni Böyle Sev (Ayça)

2015: Adı Mutluluk (Sera Yüksel)

2016: Gülümse Yeter (Yasemin Özdemir)

2016: İkimizin Yerine (Film)

2017: Yol Arkadaşım (Film)

2018: Dudullu Postası (Betül)

2018- 2019: Jet Sosyete (Melike Şahin)

2019: Benim Tatlı Yalanım (Suna Doğan Yılmaz)

2021: Yetiş Zeynep (Zeynep)

2021: Aşkım Bahardı

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.