Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Askeri Ekipmanlarda EUROLAB Onayı

İletişim


EUROLAB, askeri amaçlı sayısız malzeme, ekipman ve bileşenlerin test ve analizlerinde, ulusal ve uluslararası standartları esas almaktadır. Bunların başında MIL-STD (ABD savunma standartları) gelmektedir. Bu standartlar, savunma sanayi için üretilen çeşitli uçak, helikopter, tank, zırhlı araçlar, silahlı araçlar, elektronik sistemler, iletişim cihazları, silahlar ve mühimmatı kapsamaktadır. EUROLAB, bu standartlar çerçevesinde, çevresel etkileri de dikkate alarak sayısız test, analiz ve onay işlemi gerçekleştirmektedir.

Ayrıca bu hizmetleri, Merkezi ABD’de bulunan United Accreditation Foundation (UAF) ve International Accreditation Forum (IAF) gibi saygın akreditasyon kuruluşlarından sağladığı akreditasyon ve yetkilere dayanarak vermektedir.

EUROLAB şimdi SAHA İstanbul, Savunma Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği’nin, Test ve Sertifikasyon Komitesi’ne kabul edilmiştir ve artık havacılık ve uzay alanları başta olmak üzere, işletmelerin, askeri standartları da içeren her türlü test ihtiyaçlarını tespit etmekte, test ve onay ihtiyaçlarını mevcut imkanlarla karşılayabilecek altyapıyı oluşturmakta, yeni standartlar, test yöntemleri, sertifikasyon çalışmaları ve kalifikasyon konularında çalışmalar yapmaktadır.

EUROLAB laboratuvarları, artık sadece ülkemizde değil dünya çapında aranan bir test ve onay kuruluşu haline gelmiştir. Düzenlediği rapor ve belgeler dünyanın her yerine kabul görmektedir.

EUROLAB, ülkemizde ve dünyanın her yerinde faaliyet gösteren çeşitli sektörlerdeki işletmeler için sayısız test, ölçüm, analiz, değerlendirme, onay ve belgelendirme çalışmaları yapmaya devam etmektedir ve bu alanda öncü olmanın sorumluluğunu taşımaktadır.

https://www.eurolab.net

 

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.