Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Arda Turan hakkında transfer iddiası! Yeni takımını stattan izledi

İletişimGalatasaray’dan ayrıldıktan sonra geleceği merak edilen Arda Turan konusunda flaş bir gelişme yaşandı. Futbolu bırakıp bırakmayacağı merak edilen 35 yaşındaki oyuncu, Westerlo’nun Cercle Brugge ile oynadığı müsabakada tribünde yer aldı.

İKİNCİ BAŞKANIN LOCASINDA

Arda Turan’ın mücadeleyi Westerlo 2. Başkanı Hasan Çetinkaya birlikte locadan takip ettiği öğrenildi. İkilinin uzun süre sohbet ettiği, bunun olası bir transfer sürecinin parçası olduğu dile getikildi. Arda Turan daha önce yaptığı açıklamada, “Futbolu bırakıp, bırakmama konusunda henüz kararımı vermedim. Hedefleri ve projesi olan bir takım olursa devam etmek, orada oynamak isterim” demişti.

Türk iş adamı Oktay Ercan’ın sahıbi olduğu Westerloo takımı geçen sezon Belçika 2. Ligi’ni şampiyon tamamlayarak Belçika 1. Ligi’ne (Jüpiler) yükselmişti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.