undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend

Alesta Yacht Hotel

İletişim


Türkiye’ de doğa ve tarihi güzelliklerin birleştiği ilçelerden olan Fethiye’de kurulu olan Fethiye yat otel i Alesta Yacht Hotel’ in merkezi konumda olması ve hemen marinanın bitişiğinde olması misafirlerden tam puan almaktadır.

Liman manzaralı odaları olan otel aynı zamanda terasında bulunan lezzetli yemeklerin sunulduğu restaurantı ile beğenileri toplamaktadır. Turizm sektöründe 40 yılı aşkın deneyim sahibi yöneticilerin sayesinde misafir memnuniyeti her zaman ön planda tutulmaktadır. Lüks ve konfor odaklı döşenmiş odaları, misafirlerinden her zaman tam puan alan temizlik hizmetleri beğenilenler arasındadır.

Rahatlamak isteyen tatilciler otelde bulunan Alesta Spa merkezinde saunadan faydalanabilir, bedeninize ve ruhunuza iyi gelecek masaj yaptırabilirsiniz. Beş yıldızlı otelleri aratmayan olanakları ve güler yüzlü personelinden bahsetmesek eksik kalır. Özellikle sektör tecrübeli, profesyonellikten ödün vermeyen çalışanları tercih eden otel yönetimi tatilcilere ayrıcalıklı hizmet vermektedir.

Alesta Otel Olanakları

Otelin kendisine ait plajına ulaşmak misafirler için ayrı bir maceradır. Kara yoluyla da ulaşımın olduğu beach için Alesta Yat Otel önünden, Fethiye yat kiralama firmalarından Alesta Yachting’ e ait olan bir tekne ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Üstelik bu hizmet için herhangi bir ekstra ücret alınmaz. Plaj kullanımı otel misafirlerine ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Çevredeki Restaurantlar

Marinanın hemen yanı başında bulunan Alesta Yacht Hotel’ in yakın bölgesinde bir çok dünya mutfağından restaurantlar bulunmaktadır. İsterseniz uzak doğu mutfağından lezzetler tadabilir, isterseniz de sizi Yunan adalarında gibi hissettirecek balık restaurantlarında deniz mahsullerinin tadına bakabilirsiniz.

Otele yürüme mesafesinde buluna tarihi Paspatur çarşından hediyelik eşya ve Fethiye’ ye özgü dokuma eşya alışverişi yapabilir. Akşamları turistlerin de eğlenmek için gittiği barlarda kendinize bir kokteyl alarak eğlenebilirsiniz.

Fethiye akşamlarında denizin ve marinanın ışıltısına kapılırken, konforlu bir odada konaklamak, sizi özel hissettirecek hizmetlerden faydalanmak için siz de Alesta Yacht Hotel’ i tercih edebilirsiniz.

Yolunuz Fethiye’ ye düşerse ve manzara eşliğinde konaklayarak huzur bulmak isterseniz siz de Alesta Yacht Hotel’ de konaklayabilirsiniz. Yazın konakladığınızda merkezi konumda olmasından dolayı istediğiniz yerlere kolayca ulaşabilir, istediğiniz aktiviteleri yapabilirsiniz.

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.