Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Abnanowhite Florürsüz Diş Beyazlatma Macunu

İletişim


 
Abnanowhite, zayıflamış diş minesini yeniden mineralize etmeye yardımcı olur ve güçlü, sağlıklı dişler için asit saldırılarına karşı korur. Beyazlatıcı diş macunu, dişleri asit aşınmasından korumak için özel olarak geliştirilmiştir. Mineral bakımından zengin formülü diş yüzeyine derinlemesine nüfuz eder ve zayıflamış diş minesini aktif olarak güçlendirir, dişleri nazikçe beyazlatır. Diş beyazlatma macunu kar beyazı bir gülümsemeyle mükemmel ağız bakımı ile sağlıklı hijyen sağlar.

Kalıcı Beyazlık Sağlayan Diş Macunu Abnanowhite

 
Dünyanın en iyi beyazlatıcı diş macunu ile tanışın! Abnanowhite, ferah ve mis kokulu nefesiyle güven sağlar. Diş yüzeyindeki lekeleri temizleyerek 1 ayda 2 ton beyazlatıcı etki sunar. Dişlerin doğal rengini korumak ve daha da beyazlatmak isteyenler için idealdir.
Diş beyazlatma macunu özellikle sigara, çay ve kahve gibi ürünleri sıklıkla tüketen kişiler için vazgeçilmez bir üründür. Düzenli kullanım ile geleneksel diş macunlarında olduğu gibi 8-10 saat yerine yıllarca kalıcı beyaz ve sağlıklı dişler sağlar. Eşsiz formülü sayesinde diş çürümesine karşı ekstra koruma sağlar ve rakiplerine göre çok daha güçlü bir antibakteriyel etkiler sunar. Mine aşınmasına neden olmaz, porselen ve diğer restorasyonlara asla zarar vermez. Detaylı bilgi için Abnanowhite beyazlatıcı diş macunu resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Aşındırıcı Olmayan En İyi Flörürsüz Diş Macunu Abnanowhite

 
Florürsüz diş macunu, özel formülü, maksimum emaye koruması için minimum aşınma sağlar. Florür, peroksit, titanyum dioksit, potasyum nitrat gibi kimyasallar içermez ve dişleri iyileştirmek ve beyazlatmak için özel olarak tasarlanmıştır. Florürsüz özel formülü sayesinde her yaş grubu insan tarafından güvenle kullanılabilir.

Florür Zararları

 
Florür, büyük miktarlarda yutulduğunda zararlıdır. 5 gram sodyum florür ölümcüldür. Bu nedenle flörür içeren diş macunu dikkatli kullanılmalıdır. Çocukların diş macunu yutmamasına özen gösterilmelidir. 
Yüksek florür alımı beyni olumsuz etkiler. Bu, ezberleme, hafıza ve akıl yürütme gibi becerileri azaltır. Florürün bir diğer dezavantajı da hormon dengesini bozmasıdır. Örneğin, testosteron seviyeleri üzerinde düşürücü bir etkisi olabilir.
Florür vücuttan kolayca atılmaz. Tiroidde depolanır. Tiroid, tiroid hormonu üretir. Bu, tiroid hormonlarının olumsuz etkilendiği anlamına gelir.

Abnanowhite ile Hayal Ettiğiniz Bembeyaz Gülüşe Sahip Olun

 
Doğru diş macunu seçerken yaş, diş minesinin durumu, tükürüğün kalitesi ve dişlerin genel durumu dikkate alınmalıdır. Diş hekimleri tarafından önerilen Abnanowhite diş macunu, insanların çok sevdiği doğal, güzel ve ilginç bir tada sahiptir.
Sağladığı kalıcı beyazlık ile gittiğiniz her yerde kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Neredeyse tüm kullanıcıları tamamen memnun eden Abnanowhite florürsüz diş macunu diş hekimleri tarafından tavsiye edilmektedir.
 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.