Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

ABD’den kritik ziyaret! Operasyon öncesi YPG’nin sözde üst düzey isimleriyle görüştü

İletişimABD Merkez Kuvvetler Komutanlığı (CENTCOM) Komutanı General Michael Kurilla Orta Doğu gezisi kapsamında Suriye’nin kuzeyine de ziyarette bulundu. Kurilla, Suriye ziyaretinde terör örgütü PKK’nın Suriye kolu YPG’nin sözde yetkilileri ile bir araya gelerek görüşmelerde bulundu.

TÜRKİYE’NİN OLASI OPERASYONU ABD’Yİ DE KORKUTUYOR

CENTCOM Komutanı General Kurilla ve terör örgütü YPG’nin sözde Komutanı Mazlum Abdi yaptığı görüşmelerde Suriye’deki askeri operasyonları ve ABD öncülüğündeki Uluslararası Koalisyon ile YPG arasında gelişen iş birliğini masaya yatırdı.

ABD, TERÖRİSTLERİ DESTEKLEMEYE DEVAM EDİYOR

İkili ayrıca Hol kampındaki gidişatı ele alırken kampa yönelik uluslararası ve yerel çabaların artırılması ihtiyacına değindi.

Öte yandan YPG’nin sözde Komutanı Abdi, Türkiye operasyonunun bölge istikrarını tehdit edeceğini ileri sürerken operasyonun DAEŞ ile mücadele çabalarını baltalayacağını iddia etti.

Kurilla ise ABD’nin Türkiye’nin Suriye kuzeyine yönelik herhangi bir saldırısına karşı konum aldığını anımsattı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.