Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

ABD’de süpermarketin ardından şimdi de kilisede katliam girişimi!

İletişim


ABD peşpeşe silahlı saldırılarla sarsılıyor. Dün New York eyaletine bağlı Buffalo kentinde bir süpermarkette 10 kişinin öldüğü saldırı sonrası şimdi de ülkenin batı yakası bir katliam girişimiyle sarsıldı. 

Kaliforniya eyaletinin Orange County adlı kentinde bulunan Cenova Presbiteryen Kilisesi’nde bir saldırgan ayin sırasında silahını çıkararak ateş etmeye başladı. Kilisedekilere kurşun yağdıran saldırgan bir Amerikalıyı öldürdü, 4 kişiyi ise ağır biçimde yaraladı. 

Amerikan haber ajansı Associated Press, polis operasyonu sonucu saldırganın silahıyla birlikte ele geçirildiğini, olayda 1 kişinin öldüğünü, 4 kişinin de yaralandığını bildirdi. Los Angeles’ın yaklaşık 80 kilometre güneydoğusundaki bulunan Orange County’de 18 bin insan yaşadığı ve bunların yüzde 80’den fazlasının en az 65 yaşında olduğu belirtiliyor. 

Saldırı, New York’un Buffalo kentinde bir süpermarkette 18 yaşındaki bir gencin 10 kişiyi öldürmesinden bir gün sonra meydana geldi. 

Saldırıya uğrayan Cenova Presbiteryen Kilisesi

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.