Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

A101 80 bin TL’ye tekne satıyor! İndirim kataloğu herkesi şaşırttı

İletişim


Televizyondan, beyaz eşyaya kadar birçok ürünün uygun fiyatlı yer aldığı zincir marketlerde lüks bir ürün satışını gören vatandaşlar şaşkınlık yaşattı.

11 AĞUSTOS GÜNÜ YAT SATIŞA ÇIKACAK

A101’in 30 Haziran tarihli kataloğunda yat satışı yapacağını duyurması üzerine vatandaşlar A101 yat satışı! A101 yat satışı ne zaman? A101 yat ne kadar? hakkında araştırmalar yapmaya başladı. 

Katalokta en dikkat çeken ürün, 79.999 TL’den satışa çıkan Marin Boat markalı Samba Deluxe kamaralı fiber tekne oldu. Söz konusu teknenin 11 Ağustos’ta A101 marketlerinde satışta olacak.

FİYATI 80 BİN TL

Lükse de el atan market zinciri 11 Ağustos Perşembe günü satışa sunulacak olan yatın fiyatını 80 bin TL olarak belirledi. Katalogta ürünün satış işleminin gerçekleşmesinin ardından 15 iş günü içerisinde adrese ücretsiz teslim edileceği bildirildi. 

Sosyal medyada yapılan yorumlardan bazıları şöyle:

-Bim den karşı bir hamle bekliyoruz 

-Haftaya da uçak satışı varmış aldın aldın #A101

-Şaka değil, gerçek! Market tekne satıyor. Aldın aldın… 79. 999 liraya #a101’den kamaralı tekne.

-Yakında uçak, helikopter satmaya da başlar bunlar. 

-Ya bu tekne a101 de satılmasaydı, nasıl tekne sahibi olacaz?

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.