Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

2 terörist etkisiz hale getirildi

İletişimİçişleri Bakanı Soylu, Sahil Güvenlik Komutanlığı 40. Kuruluş Yıl Dönümü Programı’na katıldı. Programda konuşan Bakan Soylu, “Biz 40.yılımızı kutlarken Diyarbakır’dan bir mesaj daha geldi. ‘Ape Musa gücü’ olarak bildiğimiz o güçten 2 teröristi bir sığınakta göğüs göğüse bir çatışmada arkadaşlarımız etkisiz hale getirmişler.” ifadelerini kullandı.

BAKANLIK DETAYLARI AÇIKLADI: BİRİ TURUNCU KATEGORİDE

İçişleri Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, Diyarbakır’da düzenlenen Eren Abluka- 15 Operasyonu kapsamında 1’i Turuncu kategoride bulunan 2 teröristin etkisiz hale getirildiği bildirildi. 

Bakanlıktan yapılan açıklamada “Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığınca Lice kırsalında, 17 Haziran 2022 tarihinde, Jandarma Komando, JÖH ve JOPER birliklerince başlatılan Eren Abluka-15 operasyonu kapsamında çıkan silahlı çatışmada, 2 BTÖ mensubu (1’i turuncu kategori) silahlarıyla birlikte ölü olarak ele geçirilmiştir. Bölgede operasyonlara devam edilmektedir” denildi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.