Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

14 saat boyunca delikle uçtu

İletişimBirleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) başkenti Dubai’den kalkan bir yolcu uçağının, Avustralya’nın Brisbane kentine kadar yan tarafında kocaman bir delikle uçtuğu ortaya çıktı. Havada kaldığı 14 saat boyunca deliği fark etmeyen yolcular ve mürettebat uçuşu güvenli bir şekilde tamamlarken olası bir facianın eşğinden dönüldü.

YETKİLİDEN AÇIKLAMA

Gelen bilgilere göre Dubai’den havalandıktan kısa bir süre sonra yolcular, bir patlama sesi duydu. Patlama sesinin sebebi, uçağın 22 tekerinden birinin patlamış olmasıydı. Patlayan tekerden kopan bir parça uçuşa zarar vermeyecek şekilde uçağın gövdesine saplandı. Firma sözcüsü konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Kopan parçanın hiçbir noktada uçağın gövdesi, çerçevesi veya yapısı üzerinde herhangi bir etkisi olmamış. Uçak Brisbane’e güvenli bir şekilde indi ve tüm yolcular güvende” ifadelerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.